Hakkımda

Op. Dr. Eyyüp Süer Timur
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı


1983 yılında Siverek’te doğdum. İlk ve ortaokulu Siverek’te okudum. 2001 yılında Diyarbakır Cumhuriyet Fen Lisesi’nden, 2007 yılında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum.

2008 yılında Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde uzmanlık eğitimime başladım. Türkiye’de en çok doğumun olduğu Şanlıurfa’da yüksek riskli doğumlar ve ameliyatlarda bulundum. Binlerce doğumun yanı sıra; çok tekrarlı sezaryenler, plasenta previa, plasenta perkreata, uterin rüptür gibi obsterinin en zorlu vakalarında büyük tecrübe edindim.

Uzman olarak zorunlu hizmetimi Siirt Doğumevi’nde tamamladım ve ardından sırasıyla Ayvalık Devlet Hastanesi, İstanbul Özel hastane ve Gaziantep Cengiz Gökçek Doğum Hastanesi’nde görev yaptım.

Uzmanlık kariyerim boyunca doğum ve sezaryenin yanı sıra çok sayıda myom, over kisti, histerektomi, vajinal histerektomi, sistorektosel, genital estetik operasyonları da gerçekleştirdim. Yine laparoskopik ve histeroskopik cerrahide başarılı operasyonlara imza attım. 2020 Ekim ayından beri Gaziantep Liv Hospital’de çalışıyorum.

Evli ve bir erkek çocuk babasıyım.

Bize Mesaj Gönderin!